خرید پریز هوشمند

داشتن خانه ای هوشمند یکی از خواسته هایی است که افراد زیادی به دنبال تلاش برای به دست آوردن آن هستند. راه های مختلفی وجود دارد تا بتوان خانه را هوشمند سازی کرد و یکی از این راه ها را می توان خرید و نصب پریز هوشمند دانست. همراه ما باشید تا بیشتر با پریز هوشمند و خرید آن آشنا شوید.

پریز هوشمند چیست؟

شاید در نگاه اول نتوان تفاوتی را میان پریز هوشمند و پریز معمولی قائل شد، زیرا از لحاظ ظاهری تفاوت چندانی میان آن ها وجود ندارد. اما تفاوت عمده میان آن ها نحوه عملکردی است که دارا هستند. پریز هوشمند، پریزی است که می توان آن را حتی از راه دور هم کنترل کرد و به راحتی و بدون حضور در منزل، وسایل برقی خانگی را خاموش یا روشن کرد.

ویژگی های پریز هوشمند

پریز هوشمند یکی از وسایلی است که در هوشمند سازی منزل نقش مهمی دارد. این وسیله دارای سیستم عاملی ساده است که یک سیستم گزارشگری پیچیده آن را همراهی می کند. کاربر می تواند از طریق کد USSD و فرستادن کد مورد نظر، این پریز را کنترل کند. از طریق تک زنگ زدن به دستگاه هایی که با سیم کارت کار می کنند، می توان پریز هوشمند را مدیریت کرد.
یکی از ویژگی هایی که پریزهای هوشمند دارند، این است که از 4 تایمر برخوردار هستند و کاربر با کمک این تایمرها می تواند آن را در زمان های گوناگونی تنظیم کند. از طریق این وسیله هوشمند می توان به دمای هوا، ساعت، تقویم هجری شمسی و… دسترسی داشت. افرادی که به زبان انگلیسی تسلط ندارند نگران کار کردن با دستگاه نباشند، زیرا این محصول زبان فارسی را نیز پشتیبانی می کند.
سوکت پریزهای هوشمند دارای تمام استانداردهای جهانی است و از بابت تولید اشعه های مضر جای هیچ نگرانی نیست. توانی که این محصول دارد به صورت متداو ل1500 وات بوده و می توان آن را از طریق وای فای داخلی کنترل کرد. یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهمی که برای این دستگاه در نظر گرفته شده است مربوط به مراقبت از کودک است که به همین منظور، آن را همراه با قاب محافظ کودک به بازار عرضه می کنند.

خرید پریز هوشمند

خرید پریز هوشمند

تفاوت پریز هوشمند خارجی و ایرانی

با توجه به پیشرفت علم و صنعت در تمام عرصه ها، خوشبختانه شاهد گسترش و بروز رسانی محصولات مختلف در کشور هستیم. تولید کنندگان ایرانی در طی سالیان اخیر همپای رقبای خارجی خود پیشرفته و پریزهای هوشمند بسیار خوبی را به بازار عرضه کرده اند. به صورت کلی می توان گفت تفاوت چندانی را نمی شود میان محصول خارجی و ایرانی یافت و مهم ترین تفاوتی که برای این محصولات وجود دارد، مربوط به قیمت آن ها است.
به طور قطع با در نظر داشتن نوساناتی که در بازار ارز وجود دارد، واردات این محصول مشمول هزینه هایی می شود که روی قیمت آن موثر است. علاوه بر قیمت یکی دیگر از تفاوت هایی که میان برخی از این نوع محصول می توان یافت، مربوط به ظاهر و همچنین بسته بندی هایی است که دارند.

نکات مهم در زمان خرید پریز هوشمند

در زمان خرید پریز هوشمند باید حتما موارد زیر مورد بررسی قرار گیرد:
• اندازه پریز بسیار مهم است. پس حتماً اندازه ماژول پریز را با فضای خالی که مربوط به قوطی کلیدها است تطبیق داده شود.
• هماهنگی لازم از لحاظ طرح و رنگ میان کلیدها و پریزهای مورد استفاده وجود داشته باشد.
• توان پریز را بررسی کنید. توانی که این محصولات دارند در سطح خاصی است و بنابراین باید حتما توان این پریزها با وسایل برقی سازگاری داشته باشد.
• با توجه به این که برخی از مدل های پریز هوشمند دارای قابلیت نظارت بر مصرف انرژی هستند، پس سعی کنید محصولی را خریداری کنید که این قابلیت را داشته باشد. با توجه به این ویژگی کاربر این توان را دارد تا از طریق اپلیکیشن نصب شده روی گوشی همراه خود، مصرف انرژی را مدیریت کند.

قیمت پریز هوشمند

نیاز به توضیح نیست که عملکرد این محصول بسیار متفاوت تر از پریزهای معمولی است و نباید نرخ آن را با پریزهای عادی سنجید. قیمتی که برای پریزهای هوشمند در بازار وجود دارد به عوامل متعددی از جمله برند، تعداد، جنس، ایرانی یا خارجی بودن پریز و… وابسته است. با توجه به این که تولید کنندگان مختلفی در سطح کشور و جهان در حال تولید این محصول هستند به طور قطع جنس و ظاهر هر کدام نیز تفاوت هایی که دارد که این موارد در تعیین قیمت، نقش موثری خواهد داشت.

از کجا پریز هوشمند بخریم؟

فروشگاه های بسیار مختلفی در سطح کشور وجود دارند که در حال عرضه پریز هوشمند به مردم هستند. این فروشگاه های عرضه وسایل الکترونیکی با ارائه وسایل هوشمند سازی برای منازل، محصولات مختلفی را گردآوری کرده اند تا مخاطب با توجه به نیازی که دارد آن ها را تهیه کند. البته نباید فراموش کرد که حتماً از اصل بودن کالا باید اطمینان حاصل فرمایید.

خرید پریز هوشمند

خرید پریز هوشمند

خرید آنلاین پریز هوشمند

خریدهای امروزه مردم سراسر جهان به توجه به مشغله هایی که دارند، به صورت آنلاین انجام می شود. البته خرید آنلاین دارای مزایای بسیاری از جمله صرفه جویی در هزینه ها و زمان است و نمی توان از این مزیت چشم پوشی کرد. خرید پریز هوشمند را می توان از طریق سایت ها و فروشگاه های آنلاین مجاز و معتبری که در این زمینه به فعالیت می پردازند، انجام داد. در زمان خرید آنلاین حتماً از معتبر بودن سایت، اصالت کالا و البته ضمانت نامه های مربوطه باید مطمئن شد و سپس اقدام به خرید کرد.

سخن پایانی
خرید پریز هوشمند باید حتماً از فروشگاه ها و سایت های معتبر مانند خانه هوشمند کوییک لینک صورت بگیرد. این وسیله با توجه به این که قرار است عملکرد بسیار مهمی را در منزل داشته باشد پس قطعاً باید از اصالت و ضمانت های لازم نیز برخوردار باشد. خوشبختانه این ضمانت را می توانید بدون هیچ مشکلی از خانه هوشمند کوییک لینک بخواهید. تضمین خدمات و کیفیت محصولات، موضوعی است که این شرکت با دقت هر چه تمام روی آن کار می کند و از این رو مورد اطمینان تمام مشتریان است.