آیفون تصویری هوشمند

آیفون یکی از وسایلی است که باعث شده آسایش منزل چند برابر شود. با گذشت زمان آیفون ها نیز مدرن تر شدند و طراحی ظاهری و سیستمی زیادی روی آن ها صورت گرفته است. یکی از آیفون های پیشرفته و جدیدی که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، آیفون تصویری هوشمند است. با ما همراه باشید تا بیشتر با این آیفون هوشمند آشنا شوید.

انواع آیفون

آیفون ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام کارائی خاص خود را دارند.
• درب بازکن صوتی: این نوع از آیفون ها را باید در زمره آیفون های نسل قدیمی دانست. این آیفون فقط یک گوشی دارد که از طریق آن صدا منتقل شده و درب باز می شود. سیستم به کار رفته در این آیفون ها ساده است و به نسبت دیگر مدل ها قیمت ارزان تری دارد.
• درب بازکن تصویری: این درب باز کن امروزه بسیار طرفدار دارد و در مدل های مختلفی به بازار عرضه می شود. آیفون تصویری در دو مدل آنالوگ و دیجیتال طراحی شده اند. از مدل آنالوگ برای ساختمان هایی که دارای تعداد کمی واحد هستند استفاده می شود.؛ اما بهترین گزینه برای برج ها و ساختمان های بزرگ مدل دیجیتال است. برخی از مدل های آیفون تصویری کارت حافظه دارند و می توانند صدا و تصویر را بر روی کارت دخیره کنند.
• شبکه باز: عصر دیجیتال توانسته است روی تمام ابعاد زندگی انسان اثر بگذارد. در ارتباط با این موضوع نمی توان آیفون را مستثنی کرد. آیفون تحت شبکه از انواع بسیار مدرن و بروز آیفون ها است که توانسته امکانات زیادی را در اختیار صاحبان منازل و افراد ساکن در آن ها قرار دهد. این نوع از آیفون قابلیت اتصال به وای فای را دارد و می تواند خانه ای هوشمند را به مالک ارائه کند.

آیفون تصویری هوشمند چگونه کار می کند؟

زمانی که شخصی روبروی پنل خروجی قرار می گیرد یا از مقابل آن عبور می کند، آیفون تصویری هوشمند به صورت اتوماتیک شروع به فیلم برداری از او کرده و به صورت آنلاین به کاربر نشان می دهد. آیفون تصویری هوشمند می تواند به اینترنت وصل شود و تمام موارد لازم را به گوشی هوشمند صاحبان منازل ارسال کند. بنا بر این کاربر این امکان را پیدا می کند تا امنیت مکان مورد نظر را رصد کرده و همه چیز را تحت کنترل خود در آورد.

آیفون تصویری هوشمند

آیفون تصویری هوشمند

مزایای استفاده از آیفون تصویری هوشمند

آیفون تصویری هوشمند دارای چندین ویژگی است که راحتی و امنیت بیشتری را برای ساکنین به ارمغان می آورد. از جمله مزایای این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• امکان برقراری تماس صوتی یا تصویری بین واحدها و مکان های امنیتی
• امکان انتقال تماس ها از گوشی هوشمند برای پاسخگوئی به دیگران
• امکان ذخیره تصویر افراد
• مجهز به دوربین دید در شب
• قابلیت اتصال به چندین دوربین شبکه

چطور امنیت خانه را با آیفون هوشمند افزایش دهیم؟

می توان به طور قطع گفت آیفون هوشمند امنیت منزل را به صورت ویژه ای بالا خواهد برد. آیفون هوشمند می تواند به صورت خودکار فیلم را ضبط و ذخیره کند و اگر کسی بخواهد بدون اجازه وارد منزل شود مالک منزل متوجه خواهد شد.
این دستگاه هوشمند با سنسور RIP به کاربر امکان می‌ دهد، حرکات درب مکان مورد نظر را کنترل یا تنظیمات را سفارشی کند تا نشان دهد چه زمانی پیام هشدار دریافت می‌شود یا چه زمانی آیفون به طور خودکار شروع به تصویر برداری می‌ کند.

کیفیت تصویر آیفون تصویری هوشمند در شب

زمانی که هوا تاریک است با زنگ خوردن، چراغ ها به طور خودکار روشن می شوند و این امر باعث می شود، تصویری با کیفیت بهتر ارائه گردد. همچنین کاربر می تواند آن را به صورت دستی روشن کند تا تصویر واضح تری از مکان مورد نظر خود داشته باشد. علاوه بر این، این آیفون دارای دوربین دید در شب است و در مواقعی که نور زیاد نیست، همچنان می توان محیط بیرون را به کمک این دوربین مشاهده کرد.

کنترل بیماری به وسیله آیفون تصویری هوشمند

این دستگاه های هوشمند که دارای ویژگی های جدید و خلاقانه ای در زمینه ارتباطات هستند، به راحتی می توانند هنگام ایستادن در مقابل آیفون بدون نیاز به لمس فیزیکی کلیدها، به صورت خودکار صدا تولید کنند. علاوه بر این، دکمه‌ های آیفون‌ های هوشمند دارای یک سنسور دماسنج هستند تا در صورت تب یا بیماری، قبل از ورود به خانه به کاربر اطلاع دهند. این ویژگی از ورود افرادی که ممکن است بیمار باشند جلوگیری می کند.

بازکردن درب، بدون کلید با آیفون هوشمند

اگر کاربر کلید را فراموش کند و کسی هم در منزل یا آن مکان نباشد، لازم نیست ساعت ها پشت در منتظر ماند تا کسی کلید آورد و در را برای دیگران باز کند. برای باز کردن درب بدون کلید با آیفون هوشمند، کافی است درب را با استفاده از بلوتوث یا QR کد باز کرد. البته این روش به صورت ایمن است و تنها در صورتی درب باز می شود که از قبل تنظیمات کد و رمز عبور تعریف شده باشد.

آیفون تصویری هوشمند

آیفون تصویری هوشمند

فضای ذخیره سازی آیفون تصویری هوشمند چگونه است؟

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد آیفون های هوشمند، فضای ابری و فضای ذخیره سازی به صورت کارت حافظه است. آیفون‌ های هوشمند می‌ توانند در هر زمانی فیلم را ضبط کنند، بنابراین باید فضای ذخیره‌ سازی زیادی داشته باشند. در برخی مدل‌های هوشمند، ذخیره ‌سازی برای چند ساعت امکان دارد، اما این زمان قابل ارتقا و افزایش است. در اکثر مدل ها، حافظه را می توان با قرار دادن کارت حافظه به مکان ذخیره سازی بیشتری ارتقا داد.

نکته پایانی
در این مقاله قصد داشتیم به صورت کامل به معرفی آیفون های هوشمند و ویژگی های آن ها بپردازیم. جهت خرید آنلاین و همچنین مطمئن این محصول شما می توانید به سایت خانه هوشمند کوییک لینک مراجعه کنید. خانه هوشمند کوییک لینک با عرضه محصولات با کیفیت توانسته اعتماد مشتریان را جلب کند. همچنین شما با خرید از این سایت قادر خواهید بود آیفون هوشمند تصویری را با قیمت کمتری نسبت به فروشگاه های دیگر تهیه کنید.